Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
 
 
 
 
 
 
 
ACP42.91ALR74.95BZW390.30CCC248.70CPS24.94ENG12.55EUR27.87JSW93.10KGH113.50LPP8279.35LTS62.36MBK472.00OPL5.51PEO132.00PGE12.53PGN6.21PKN122.05PKO42.02PZU46.60TPE3.28

Kontakt

Polski Holding Inwestycyjny SA

Siedziba spółki

ul. Piaskowa 3/4
61-753 Poznań

Godziny otwarcia: pn. - cz. 8:30 - 17:30, pt. 8.30 - 16.30

KRS: 0000526768
REGON: 147473687
 
 

Prezes Zarządu

Jakub Suchanek
e-mail: jakub.suchanek@phisa.pl

Dyrektor Zarządzający

Ewelina Wdowiak
e-mail: ewelina.wdowiak@phisa.pl
 

BIURO ZARZĄDU

Olga Simanowicz
Kierownik Działu Organizacji i Obsługi Władz Spółki
e-mail: biuro@phisa.pl
tel: 61 221 13 22
Paulina Sieklicka
Asystentka Biura Zarządu
e-mail: marketing@phisa.pl
tel: 61 221 13 22
 
Magdalena Plenzler
Asystentka Biura Zarządu
e-mail: magdalena.plenzler@phisa.pl
tel: 61 221 13 22
 
 

DZIAŁ NIERUCHOMOŚCI

Karolina Włodarczak
Specjalista ds. Nieruchomości
e-mail: karolina.wlodarczak@phisa.pl
tel: 61 221 13 22
Katarzyna Sękielewska
Specjalista ds. Nieruchomości
e-mail: katarzyna.sekielewska@phisa.pl
tel: 61 221 13 22
 
Jarosław Piątkowski
Koordynator Projektów Inwestycyjnych
e-mail: jaroslaw.piatkowski@phisa.pl
tel: 61 221 13 22
 
 

DZIAŁ SZKOLEŃ

Witold Zieliński
Trener - Specjalista ds. Szkoleń i Rozwoju
tel: 61 221 13 22


ODDZIAŁ WROCŁAW

Plac Powstańców Śląskich 1/3 (budynek Thespian)
53-332 Wrocław
Dyrektor Oddziału: Grzegorz Łabiński
e-mail: grzegorz.labinski@phisa.pl

Asystentka Oddziału: Alina Deja
e-mail: alina.deja@phisa.pl






ODDZIAŁ KRAKÓw

ul. Władysława Łokietka 14/5
30-010 Kraków
Dyrektor Oddziału: Krzysztof Żak
e-mail: krzysztof.zak@phisa.pl

Asystentka Oddziału: Monika Wypych
e-mail: monika.wypych@phisa.pl


ODDZIAŁ OPOLE

ul. Tadeusza Kościuszki 17/1
45-062 Opole
Asystentka Oddziału: Iwona Gałązka
e-mail: iwona.galazka@phisa.pl




ODDZIAŁ KOSZALIN

ul. Jana Matejki 11
75-900 Koszalin
Dyrektor Oddziału: Arkadiusz Wasilewski
e-mail: arkadiusz.wasilewski@phisa.pl

Asystentka Oddziału: Izabela Padniewska
e-mail: izabela.padniewska@phisa.pl


ODDZIAŁ GORZÓW WIELKOPOLSKI

ul. Ignacego Mościckiego 6
66-400 Gorzów Wielkopolski
Dyrektor Oddziału: Anna Ciesielska
e-mail: anna.ciesielska@phisa.pl

Asystentka Oddziału: Joanna Nowak
e-mail: joanna.nowak@phisa.pl

ODDZIAŁ Poznań

ul. Piaskowa 3/4
61-753 Poznań
Dyrektor Oddziału: Piotr Popławski
e-mail: piotr.poplawski@phisa.pl

ODDZIAŁ GDAŃSK

al. Niepodległości 658/3A
81-854 Sopot
Dyrektor Oddziału: Piotr Dymowski
e-mail: piotr.dymowski@phisa.pl


ODDZIAŁ WARSZAWA

ul. Grzybowska 3/12
00-132 Warszawa
Dyrektor Oddziału: Michał Górzyński
e-mail: michal.gorzynski@phisa.pl


ODDZIAŁ ŁódŹ

Centrum Biznesowe Synergia
ul. Wólczańska 128/134
90-527 Łódź
Dyrektor Oddziału: Bartosz Grosicki
e-mail: bartosz.grosicki@phisa.pl